01Jakość usług

W gabinecie wykonywane są kompleksowe zabiegi lecznicze z wielu działów stomatologii i protetyki. 

Priorytetem jest wykorzystywanie przez gabinet renomowanych leków, tworzyw i technik.  W szczególności d/t to zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej.  Środki którymi się posługujemy to m.in. ekskluzywna linia materiałów Renamel  (www.cosmedent.com).

Materiały uznawane przez renomowane kliniki za najlepsze. Chcąc poznać klasę tworzywa pacjent może porównać zarówno cenę materiału  jak też miejsca/kliniki  gdzie są stosowane tym samym  nazwa „plomba światłoutwardzalne „ przestaje być jedynie sloganem a pacjent jest w stanie odróżnić tworzywa klasy średniej jak np. gradia, , flitek, empress od tych najlepszych jak Renamel czy też najsłabszych  jak np. produkty Arkony czy też starej generacji Herculite.

Rekomendujemy profesjonalne środki higieny jamy ustnej Carifree wykorzystywane m.in. w klinikach dr Kutscha , Instytucie dr Koisa czy też praktyce

 

02Technologie

Sprzęt w stomatologii nie jest najważniejszy , podstawą jest wiedza i doświadczenie.

. Jednakże posiadamy wiele innowacyjnych technologii pozwalających nam wykonywać zabiegi sprawniej. Posiadamy systemy do leczenie w powiększeniu : lupy, mikroskop.

Sprzęt do chirurgii ultradżwiękowej,  systemy ozonowania, lasery diode, urządzenia do elektrochirurgii, diagnostykę Rtg, profesjonalne urządzenia dezynfekujące i sterylizujące, sprzęt diagnostyki endodontycznej. Sprzęt ułatwia i usprawnia lekarzom pracę i stosowany jest w zależności od potrzeb bez dodatkowych kosztów.

03Doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy prekursorami wykorzystania materiałów termoplastycznych w Polsce i niektórych krajów Europy środkowej czyli wykonywania tzw. protez elastycznych, nylonowych oraz protez miękkich. Od ponad 12 lat prowadzimy działalność edukacyjną w Polsce i za granicą.

Prowadzimy szkolenia dla lekarzy i techników dentystycznych z zakresu wykonywania protez różnego typu oraz zastosowania technik adhezyjnych w rekonstrukcjach  zębów oraz  zastosowania innowacyjnych metod poprawiających estetykę uśmiechu.

04Ogłoszenia

UWAGA! W okresie  16.01.2015- 2.02.2015 gabinet będzie nie czynny. Recepcja będzie otwarta od 9 do 16 , kontakt e-mailem będzie aktywny.

W okresie 28.04.2015 do 4 .05.2015 gabinet będzie nie czynny. Recepcja będzie otwarta od 9-16, kontakt e-mailem będzie aktywny.

[ipanorama slug="test-tour"]

Stomatologia estetyczna

rozwiń, aby przeczytać całość

Stomatologia estetyczna to ogólne pojęcie d/t procedur klinicznych poprawiających wygląd zębów i wpływających na piękno uśmiechu. Poprawę wyglądu uzębienia możemy uzyskać np.  porzez wybielanie zębów . W gabinecie Stomapol wykonujemy wybielanie uzębienia z użyciem lasera diode, wybielanie technikami nakładkowymi  lub system wybielania  mieszanego. Na estetykę zębów wpływa  ich kształt i kolor. Do technik medycznych  mogących modyfikować kształt, kolor i ustawienie zębów  należą m.in. zastosowanie najlepszych tworzyw (plomb) zębowych  techniką adhezyjną  jak m.in. Renamel, licowanie zębów, wykonanie licówek ceramicznych, koron porcelanowych różnego typu, inleyów, onleyów. Dodatkowo w ramach stomatologii estetycznej wykonuje się zabiegi korygujące kształt i przebieg dziąsła czyli tzw. „czerwoną estetykę uśmiechu”

Implanty

rozwiń, aby przeczytać całość

W gabinecie wykonywane są implanty zębowe np. implanty systemu MozoGrau.  Wszczepiamy implanty zarówno pod protezy zdejmowane jak też korony i mosty. Wykonujemy również miniimplanty w odcinku przednim żuchwy.  Implanty wykonywane są po indywidualnym badaniu i wymagają wcześniejszej wizyty konsultacyjnej. 

Protezy zębowe

rozwiń, aby przeczytać całość

W praktyce wykonujemy ponad 40 typów protez.  Są to protezy szkieletowe, protezy całkowite oraz protezy elastyczne nylonowe, protezy miękkie, protezy oparte na magnesach , protezy oparte na implantach czy też protezy z zamkami precyzyjnymi.. Nasze protezy zaopatrzone są w ekskluzywne zęby Myerson special  www.myersontooth.com. W technologii protez całkowitych używamy akryli lang dental (www.langdental.com) . Nasze protezy całkowite są zupełnie odmienne od tzw. protez „ubezpieczeniowych” . Różnią się dokładnością, klasą użytych materiałów, wytrzymałością oraz odmiennymi technikami klinicznymi i laboratoryjnymi.

Więcej informacji: www.protezyzebowe.com

Leczenie bezdechu sennego OSA

oraz ciężkiego chrapania

Szyna EMA stanowi sprawdzony aparat medyczny eliminujący bezdech
senny oraz objaw ciężkiego chrapania . Posiadamy autoryzację wykorzystania
tego systemu i prowadzimy szkolenia dla lekarzy d/t jego użycia. EMA Myerson
stsowana jest z powodzenia od wielu lat w USA , Kanadzie i krajach Europy
zachodniej.W wielu przypadkach  jest to efektywana, wygodniejsza i tańsza
alterantywa dla masek  CPAP.